Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Uložené filtry a hlídací psi

Ve vašem profilu nemáte uložené žádné filtry.

VÍTE, ŽE?

Víte, že Flat Zone je jediný agregátor a vyhledavač podobného druhu v ČR? Jako jediný má ve své databázi přes 90 % nabídek nových bytů a domů v Praze. Najdete zde již také i nemovitosti v některých regionálních městech. Zdrojem této databáze jsou všechny dostupné ceníky rezidenčních projektů nebo developerských společností. Více o všech aktuálních funkcích naleznete v popisu aktuální verze.
Vyplňte správně emailovou adresu!