Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Ve vašem profilu nemáte uložené žádné nemovitosti

Vyhledat další nemovitosti v naší nabídce

VÍTE, ŽE?

Víte, že Flat Zone je jediný agregátor a vyhledavač podobného druhu v ČR? Jako jediný má ve své databázi přes 90 % nabídek nových bytů a domů v Praze. Najdete zde již také i nemovitosti v některých regionálních městech. Zdrojem této databáze jsou všechny dostupné ceníky rezidenčních projektů nebo developerských společností. Více o všech aktuálních funkcích naleznete v popisu aktuální verze.
Vyplňte správně emailovou adresu!