Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

2019/09

Aplikace odhad ceny nemovitostí

V létě 2019 byla uvolněna další funkce, která souvisí s naceňováním nemovitostí. V samostatné aplikaci Odhad ceny nemovitostí si nyní může každý návštěvník, který má na Flat Zone vytvořený uživatelský profil, vytvořit odhad na jakoukoliv existující nemovitost.

Tato aplikace je aktuálně ve stavu demo verze, ale již nyní dokáže generovat relevantní výsledky. Postačí ve 3 krocích zadat přesnou adresu nemovitosti, parametry přibližující charakteristiku a stav nemovitosti a následně zobrazuje odhad absolutní ceny dané nemovitosti.

2019/08

Analytický box

V létě 2019 byla posunuta funkcionalita analytického boxu ještě dále a nyní slouží také jako filtr. Zejména blok Ceny ve vybraném filtru umožňují filtraci vyhledaných nemovitostí, které se nacházejí v konkrétním cenovém segmentu.

Oblíbené filtry

Dalším rozšířením možností Uživatelského profilu je od srpna 2019 funkce ukládání oblíbených filtrů. Každý registrovaný uživatel Flat Zone si tedy může své hledání uložit a následně spravovat. Největší přínos pro něj tedy je možnost se vrátit k přesně specifikovanému nastavení výsledků jeho hledání, které odpovídá přesně požadovaným parametrům. Již nyní pracujeme na dokončení funkcionality hlídacího psa, která posune efektivnost oblíbených filtrů ještě dále.

Sdílení filtrů

Nově je možné se o své oblíbené nemovitosti, resp. vyhledané nemovitosti odpovídající nastavení filtru, s kýmkoliv podělit. Každý uložený filtr je již možné sdílet, stačí zobrazit a odeslat vygenerované URL.

Oblíbené příspěvky newsroomu

Po oblíbených nemovitostech je od léta 2019 také možné ukládat jednotlivé příspěvky našich Realitních novinek a Realitních faktů. Opět stačí být registrovaným uživatelem.

Slovník pojmů

Ve slovníku pojmů naleznete vysvětlení všech základních i méně známých výrazů, frází a zkratek, na které můžete narazit v realitním světě.

2019/04

Analytický box

Na konci března 2019 jsme vylepšili funkcionalitu analytického boxu, který naleznete v aplikaci vyhledávání. Aktuálně zde dostanete komplexní statistický přehled o nemovitostech shromážděných na základě vašich vstupních parametrů. V reálném čase tedy dostane uživatel kompletní informace o velikosti nabídky a úrovni cen k libovolné lokalitě, kterou zadá.

Ve verzi 1904_b3.03 je k dispozici:

 • Počet nalezených projektů v dané lokalitě (popřípadě zpřesněno podle pokročilého filtru)
 • Počet dostupných bytů v těchto projektech
 • Průměrné ceny nemovitostí - celková nabídková cena uváděná developerem nebo prodejcem; průměrná cena za m2 plochy těchto nemovitostí
 • Desetistupňové histogramy zobrazující rozložení cen v daném filtru - celková nabídková cena nemovitostí a také průměrná cena za m2 plcohy těchto nemovitostí
 • Informační panel, který výše uvedené skutečnosti vysvětluje

Mapa pokrytí

V této verzi jsme zároveň uvolnili heatmapu pokrytí vyhledávání. Mapa je dostupná na samostatné stránce popřípadě na ni narazíte při neúspěšném vyhledávání, pokud v dané lokalitě neevidujeme žádný developerský projekt nebo je filtr příliš úzce nastaven

Ostatní

Drobných změn doznaly také některé UX prvky na desktopové i mobilní verzi a testujeme také zájem o hlídacího psa.

2019/02

Uživatelský profil

V únoru 2019 byla spuštěna jedna z klíčových funkcí Flat Zone - Uživatelský profil. V první úrovni je k dispozici omezené množství nástrojů uživatelského profilu, nicméně ve vývoji je celá řádka praktických vylepšení, které umožní komplexní správu nemovitostí.

Ve verzi 1902_b3.02 je k dispozici:

 • Základní editace profilu (změna jména, správa emailových adres, hesel a telefonních čísel)
 • Ukládání vyhledaných nemovitostí
 • Přehled a správa zakoupených dokumentů (analýz trhu)

2019/01

Analýzy trhu

Ve čtvrté verzi Flat Zone byla spuštěna nová aplikace Analýzy trhu. Od ledna 2019 byl tedy umožněn přístup k nákupu analýz trhu prostřednictvím eshopu.

Analýzy jsou souhrnem základních popisných, statistických, analytických a dalších dat a údajů, které mapují určitou lokalitu nebo oblast zpracování k určitému časovému okamžiku nebo období. Analýzy jsou sestavovány na základě veřejně dostupných informací z různých zdrojů, zejména statistických dat zveřejňovaných různými institucemi

Produkt analýz je rozdělen do několika úrovní. Základním rozdělením je geografická působnost. Dalším členěním je kvalitativní analýza lokality a analýza zaměřena čistě na trh nemovitostí a jsou určeny všem, kteří chtějí získat komplexní informace o pražských lokalitách z pohledu působení na realitním trhu.

2018/11

Třetí verze realitního vyhledavače obsahoval necelých 6500 nemovitostí, které byly nabízeny přímo developery nebo exkluzivními realitními společnostmi v developerských projektech. Pokles oproti předchozímu obodbí byll způsoben omezení publikování některých nemovitostí (především nemovitosti, kde prodejce nebo developer neposkytoval cenu) Zhruba 50 % novostaveb bylo situováno v Praze,
Valná většina evidovaných nemovitostí byly stále bytové jednotky zbytek rodinné nebo řadové domy.

Funkce vyhledavače

Flat Zone v tomto období nově umožňoval:

 • Vyhledávání - vyhledávat pomocí fulltextového vyhledávacího pole zaměřeného 100% na lokalitu
 • Mapa plně fungující zobrazení výsledků v mapě již funguje také jako samostatný filtr.

Mobilní verze

Největší změnu zaznamenal projekt ve své mobilní verzi, která prošla kompletní rekonstrukcí.

2018/07

Druhá verze realitního vyhledavače obsahoval necelých 8000 nemovitostí, které byly nabízeny přímo developery nebo exkluzivními realitními společnostmi v developerských projektech. Zhruba 75 % novostaveb bylo situováno v Praze, dále pak ve Středočeském kraji a v největších regionálních městech.
Valná většina evidovaných nemovitostí jsou bytové jednotky zbytek rodinné nebo řadové domy.

Funkce vyhledavače

Flat Zone v tomto období umožňoval:

 • Vyhledávání - vyhledávat pomocí fulltextového vyhledávacího pole zaměřeného 100% na lokalitu
 • Filtrace - prostřednicvím několika parametrických filtrů: typ nemovitosti (byt / dům); cena (nastavení požadovaného rozpětí); počet pokojů (dispoziční výběr 1+kk až 6+kk, které jsou aktuálně na trhu dostupné) a výběr typu dispozice pomocí kuchyně či kuchyňského koutu (kk) a také velmi orientačně v mapě.
 • Zobrazení výsledků - výsledky nemovitostí v řádkovém a dlaždicovém uspořádání bylo doplněno o zobrazení řádkové. Řazení nemovitostí bylo omezeno na 1 základní parametr: cena (nejlevnější a nejdražší).
 • Analytický panel - panel zobrazuje počet nalezených nemovitostí, které odpovídají zadání uživatele; zároveň poskytuje zjednoduešný cenový přehled na vyhledávaný segment.

Realitní newsroom

Byl spuštěna aplikace realitní newsroom, který pravidelně dodává nejdůležitější informace z oborů stavebnictví, real estate, financí, architektury a dalších přibuzných oborů.

Realitní fakta

Umožňuje odebírat rychlá statistická a analytická fakta, jež jsou zpracovávána na bázi každodenního sběru dat o nemovitostech v naší databázi.

2018/04

První verze realitního vyhledavače obsahovala necelých 7000 nemovitostí, které byly nabízeny přímo developery nebo exkluzivními realitními společnostmi v developerských projektech. Největší koncetrace novostaveb byla situována v Praze (zrhuba 95 % kapacit nabídky celého trhu) a Středočeském kraji ale také v mnoha větších regionálních městech (odhadujeme cca 50 % celé nabídky).
Valná většina evidovaných nemovitostí jsou bytové jednotky nebo rodinné či řadové domy.

Funkce

Flat Zone umožňoval:

 • Vyhledávání - vyhledávat pomocí fulltextového vyhledávacího pole
 • Filtrace - prostřednicvím několika parametrických filtrů: typ nemovitosti (byt / dům); cena (nastavení požadovaného rozpětí); počet pokojů (dispoziční výběr 1+kk až 6+kk, které jsou aktuálně na trhu dostupné) a výběr typu dispozice pomocí kuchyně či kuchyňského koutu (kk).
 • Zobrazení výsledků - zobrazovat hledané výsledky nemovitostí v řádkovém a dlaždicovém uspořádání. Zároveň lze výsledky řadit podle základních 3 parametrů: nejnovější (nemovitosti, které byly indexovány v čase poslední); podle ceny - nejlevnější a nejdražší.
Vyplňte správně emailovou adresu!