Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#109 Praha 5 a Praha 9 s největší poptávkou po nových bytech

1. květen 2019 (00:00)

Nejvíce bytů se během prvního čtvrtletí prodalo v metropoli v páté a deváté městské části. Z celkových 1200 bytů se jednalo o 451 jednotek.

Nové byty dle lokality v Praze ve 1Q 2019

Podíl Prahy 5 na celkových prodejích v hlavním městě činil v prvním čtvrtletí 19,5 procenta (234 bytů). Praha 9 se na prodejích podílela z 18,08 (217), Praha 10 (171) z 14,25 a Praha 4 (166) z 13,83 procenta.

Na druhou stranu význam dalších městských obvodů byl oproti tomu malý. Nejméně nových bytů, konkrétně 38, se za uvedené období prodalo v Praze 8 a dále pak Praze 6 (51) a Praze 2 (62).

Pro srovnání: o rok předtím měla největší podíl s 27 procenty Praha 9, za níž následovala s 22 procenty pátá a 16 procenty desátá městská část. Podíl Prahy 4 představoval 11 procent. Na druhé straně pouze okolo 1 procenta nových bytů se prodalo tehdy v Praze 2 a okolo 2 procent v Praze 6.

Ukazuje se, že pro nové developerské projekty je perspektivní zejména devátá, desátá a pátá městská část, které se také drží delší čas mezi těmi, kde se prodává nejvíce nových bytů. Naopak s téměř nulovou novou výstavbou lze počítat v centru města.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!