Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#110 V celé ČR se v prvním čtvrtletí prodalo o 300 nových bytů méně než v Praze

,

Zatímco v Praze se během první měsíců prodalo 1200 nových bytů, mimo metropoli to bylo skoro o 300 méně. Nejvíce se prodalo v Jihomoravském kraji.

Nabídka a poptávka nových bytů v regionech ČR 1Q 2019

Mimo hlavní město se v prvním čtvrtletí tohoto roku prodalo podle analýz Trigemy 930 nových bytů. Nejvíce z nich bylo v Jihomoravském (248), Olomouckém (200) a Středočeském (170) kraji. 90 bytů se pak prodalo v Plzeňském, 65 v Pardubickém a 60 v Libereckém kraji. Nejméně potom na Vysočině, v Moravskoslezském, Zlínském a Karlovarském kraji.

Také před rokem se nejvíce bytů prodalo v Jihomoravském kraji (280), za ním však tehdy následoval kraj Středočeský (275), Plzeňský (125) a Pardubický (125). Nutno dodat, že celkové prodeje v regionech byly o čtvrtinu vyšší, než tomu bylo letos. Opět však platilo, že nejméně prodaných bytů hlásila Vysočina a dále pak Zlínský a Ústecký kraj.

Ukazuje se, že dlouhodobě je v Česku kromě Prahy a Brna několik dalších oblastí, kde je po novém bydlení vyšší poptávka. To se týká zejména Jihomoravského, Středočeského, Olomouckého, Plzeňského a Pardubického kraje. Zároveň je zřejmé, že například kraj Ústecký, Moravskoslezský a Vysočina tvoří místa, kde je o nové byty zájem minimální.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!