Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#111 V Jihomoravském a Středočeském kraji je polovina republikové nabídky nových bytů

,

Nabídka nových bytů byla na konci prvního čtvrtletí nejsilnější v Jihomoravském a Středočeském kraji. Bylo zde skoro polovina ze všech bytů nabízených v regionech.

Nabídka a poptávka nových bytů v regionech ČR 1Q 2019

V nabídkách bylo ke konci prvního kvartálu celkově 4 850 bytů, a to zejména v Jihomoravském (1410), Středočeském (955) a Olomouckém (680) kraji. V Plzeňském kraji to pak bylo 340 bytů, Pardubickém 315 a Jihočeském 285 bytů.

Podíl ostatních oblastí Česka na celkové nabídce byl nízký. V Karlovarském kraji to bylo 210, v ostatních již citelně méně. Nejméně, pouze 65 jednotek, hlásil Královehradecký kraj. Po stovce to byl kraj Ústecký, Vysočina a Liberecký kraj.

Mimo hlavní město je jen omezený počet investorů, kteří chtějí realizovat nové developerské projekty. Důvodem je nižší kupní síla a tím i zájem o nové bydlení. Navíc dopad omezení přístupu k hypotékám se ukázal jako citelnější právě v regionech. Naopak v Praze, kde se však nové projekty povolují mnohem obtížněji a komplikovaněji, nebyl tento propad tak výrazný. To bylo pravděpodobně způsobeno faktem, že v metropoli je více investorů, kteří si byty pořizují k dalšímu pronájmu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!