Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#113 Dvě třetiny nabídky nových bytů v Praze tvoří male byty do velikosti 2+kk

,

Nejvíce nových bytů se v Praze během prvního čtvrtletí nabízelo s dispozicemi 2+kk. Společně s jednopokojovými jich byly dvě třetiny.

Více než 36 procent nově nabízených bytů v metropoli bylo během prvního čtvrtletí dvoupokojových. Jednopokojových bylo skoro 32 procent. Uvedený podíl ukazuje, jak v době rostoucích cen za nové bydlení developeři volí strategii menších jednotek. Sází samozřejmě na to, že zájem o ně bude vyšší, než je tomu u dražších velkometrážních bytů.

Právě větších bytů je v posledních měsících naopak méně. Třípokojových bylo v nabídkách v prvním kvartále přes 21 procent a čtyřpokojových necelých 10. Podíl bytů ve velikosti 5+kk pak činil pouze 1,4 procenta.

Menší byt jsou sice v konečném důsledku levnější, rozhodně to však neplatí v přepočtu na m2. Zatímco průměrná cena jednopokojového bytu dosahuje částky přes 125 000 korun na m2, u třípokojového je to více než 94 000 korun.

Jednopokojový byt se v průměru nabízel za necelých 3,9 milionu korun, dvoupokojový za zhruba 5,1 milionu a třípokojový za necelých 8 milionů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!