Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Zdroje, ze kterých čerpáme

Data realitního trhu

Data, ze kterých jsou sestavovány analýzy realitního trhu, pocházejí ze systematického sběru informací z nabídek developerských projektů a realitních serverů na českém trhu. Historická data byla čerpána ze sběru prováděného společností Trigema. Agregované výsledky a základní celoplošné ukazatele byly v různých časových obdobích konzultovány s developerskými společnostmi Ekospol (2014-2015), Skanska Reality (2014 - 2018) a Central Group (2016 - 2018). Aktuální data jsou nadále v agregovaných ukazatelích konzultována se společnostmi Skanska Reality a Central Group. Veškerá data jsou aktualizována jednou za kvartál.

Metodika

Metodiku, podle které jsou data získávána a následně vyhodnocována, aktuálně zpracováváme a zanedlouho ji zde budeme publikovat.

Vlastnosti lokalit - kvalitativní analýzy

Kvalitativní analýzy lokalit mají pestré spektrum zdrojů a naleznete je v každé zakoupené analýze. Komplexní přehled všech použitých zdrojů zde brzy zveřejníme.

Vyplňte správně emailovou adresu!