Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Kariéra Flat Zone

Jsme tým odoborníků složených z IT a realit, za kterými stojí silný investor s jasnou vizí. Do svých řad hledáme především talentované programátory s tahem na bránu, ponětím co je pracovitost a vlastním názorem, který dokáží obhájit.

 

Právě hledáme Data Engineera

Orientuješ se ve webových technologiích, znáš pojmy HTML, CSS, XPath, JavaScript a AJAX? Baví tě programování, nejlépe v Pythonu, který se ale případně určitě rychle naučíš?

Zajímá tě, co bude obsahem tvé činnosti a jak bude práce vypadat?

  • Budeš vyvíjet a udržovat spidery založené na frameworku Scrapy.
  • Budeš spravovat celou datovou pipeline od nasazení spiderů přes monitoring jejich běhu až po kontrolu kvality dat v MongoDB.

Další informace najdeš v souhrnné nabídce na www.startupjobs.cz.

Není akktuálně hledaná pozice vhodná pro tvou osobu? Máš-li zájem se s námi potkat a přesvědčit se, že máme nalinkovanou podobnou profesní dráhu, neváhej nás i tak kontaktovat.

Poznejte nás

Zajímá vás s kým a kde budete pracovat?

Celý tým si můžete prohlédnout na stránce O projektu. Aktuálně náš kolektiv čítá do 10 osob, sídlíme v samostatné nové kanceláři necelých 100 m od stanice metra B - Nové Butovice a pevně doufáme, že se ještě v nejbližší době rozrosteme.

Vyplňte správně emailovou adresu!