Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Kariéra Flat Zone

Jsme tým odoborníků složených z IT a realit, za kterými stojí silný investor s jasnou vizí. Do svých řad hledáme především talentované programátory s tahem na bránu, ponětím co je pracovitost a vlastním názorem, který dokáží obhájit.

 

Právě hledáme Backend developera

Dobře ovládáš a baví tě programování v Pythonu? Pracoval jsi s frameworkem Flask nebo se s ním dokážeš rychle naučit pracovat? Máš praktickou zkušenost s databázemi, my pracujeme s MongoDB a Elasticsearch? Mrkni níže, schválně, jestli se další informace shodují s tvým profilem...

Co dál bys měl/a zvládat:

  • Umíš používat Linux, pokud už jsi někdy slyšel o Gitu, je to určitě výhoda. U nás se také dále setkáš s AWS, Dockerem, GitHub Actions.
  • Víš, jak funguje web a orientuješ se ve webových technologiích.
  • Dokážeš se chopit neznámých věcí, naučit se, co je potřeba a zeptat se, když něčemu nerozumíš.
  • Jsi samostatný, pečlivý a schopný si svou práci řídit sám. Nebojíš se převzít za svěřenou oblast odpovědnost a když vidíš příležitost ke zlepšení, chopíš se jí.

Zajímá tě, co bude obsahem tvé činnosti a jak bude práce vypadat?

  • Budeš vyvíjet a udržovat interní aplikace a API napsané ve frameworku Flask.
  • Budeš se starat o projekt ve frameworku Scrapy.
  • Budeš se podílet na správě celé datové pipeline od nasazení spiderů přes monitoring jejich běhu až po kontrolu kvality dat v MongoDB a Elasticsearch.

Další informace najdeš v souhrnné nabídce na www.startupjobs.cz.

Není akktuálně hledaná pozice vhodná pro tvou osobu? Máš-li zájem se s námi potkat a přesvědčit se, že máme nalinkovanou podobnou profesní dráhu, neváhej nás i tak kontaktovat.

Poznejte nás

Zajímá vás s kým a kde budete pracovat?

Celý tým si můžete prohlédnout na stránce O projektu. Aktuálně náš kolektiv čítá do 10 osob, sídlíme v samostatné nové kanceláři necelých 100 m od stanice metra B - Nové Butovice a pevně doufáme, že se ještě v nejbližší době rozrosteme.

Vyplňte správně emailovou adresu!