Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Tým Flat Zone

Vít Soural

Vít Soural, Projektový manager

Flat Zone zvyšuje transparentnost trhu...

Vítek má za sebou bakalářské studium v business managementu na Cass Business School a magisterské studium v mezinárodních nemovitostech a plánování na UCL v Londýně. V roce 2017 se spolužáky založil podnikatelskou komunitu Plexus, kterou rozšířil do Česka a má ambici ji rozšířit po celém světě.

V mládí (:D) se hodně soustředil na hudbu, vyzkoušel si YouTube, vystupoval v telce a hrál ve 2 kapelách. Do teď se hudbě věnuje jako koníček. Baví ho jazyky, jeho aktuální challenge je naučit se arabsky, ale možná to vzdá a tuto pasáž z textu vymaže.

Flat Zone vidí jako super příležitost vnést nový náhled na realitní trh, zvýšit transparentnost dat a zjednodušit uživatelům práci s nemovitostmi. Stará se o chod projektu a angažuje se v marketingu a obchodu.

Tomáš Linhart

Tomáš Linhart, Hlavní IT architekt

IT architektura je svět na pomezí byznysu a technologií...

IT architekt je podle slov Tomáše oproti klasickému architektovi člověk, který navrhuje namísto budov software nebo jiná technická řešení.

Proces u takového návrhu vypadá následovně: ověření, tvorba funkčního prototypu, realizace a uvádění do provozu. Pro udržení a rozvoj je, podle Tomáše, potřeba analýze a návrhu věnovat adekvátní pozornost, jelikož šetří čas i peníze a je potřeba na tuto fázi nahlížet jako na investici.

IT architektura je svět na pomezí byznysu a technologií s velkým prostorem pro kreativitu a inovace. Je to také jedna z věcí, které si Tomáš na své práci cení, spolu s možností předávat získané zkušenosti a znalosti.

Jiří Eckstein

Jiří Eckstein, Data analytik

Kreativita a technologie k získaní dat s praktickou hodnotou...

Jirka je datový analytik. To znamená, že většinu času tráví s daty. Jeho cílem je získat data s praktickou hodnotou (např. cena bytu, úroková sazba hypotéky apod.). Poté co data získá je na řadě očištění dat a přetváření do smysluplné podoby, z které lze něco snáz odvodit. Nejtěžším úkolem se poté stává pochopení samotných dat a jejich vnitřní souvislost. Výsledkem takové práce s daty může mít podobu jednoduchého postřehu např.: “Ceny nemovitostí rostou rychleji než minulý kvartál“.

Na své práci si Jirka cení kreativity a množství technologií, s kterými má možnost pracovat.

Tomáš Bartek

Tomáš Bartek, IT architekt

Slepými uličkami až k dobrému řešení...

Náplní práce IT architekta, dle slov Tomáše je budovat informační systém jako celek. Jeho cílem je, aby jednotlivé části systému byly funkční a splňovali určité business požadavky. Důležité je, aby do sebe jednotlivé části zapadali a aby byl systém co možná nejjednodušší.

IT architektura se dá popsat jako takový “hlavní plán“ který určuje možnosti dílčích částí celku. Zkrátka je to ta část, která není vidět, ale při tom se stará o všechno – shání data o nemovitostech, ukládá je, analyzuje a poskytuje dál.

Na své práci si Tomáš cení především kreativity, s kterou může systém vytvářet. Nepříjemné je pro něj poté ta část čekání, než se projde slepými uličkami k dobrému řešení.

Jaroslav Kvasnica

Jaroslav Kvasnica, Data engineer

Validní data jsou základ Flat Zone...

Jaroslav vystudoval Informační studia a knihovnictví v Brně a Studium nových medií na Univerzitě Karlově. Dříve vedl tým zodpovědný za chod webového archivu Národní knihovny ČR, který má za úkol archivaci celého českého webu. Zde získal zkušenosti se sběrem a správou dat z webových zdrojů.

Ve Flatzone se stará o akvizici dat, jejich validaci a kontrolu kvality.

Vojtěch Staš

David Ešner, Obchodní manager

Nájemní bydlení je budoucnost real estate v ČR...

David se věnuje nemovitostem většinu svojí kariéry. Podílel se na projektech v oblasti prodeje, vyjednávání nájmu i poradenství. V poslední době se zaměřuje na residenční trh a oblast nájemního bydlení, který vidí v budoucnu jako nejvíce se rozvíjející oblast v sektoru nemovitostí.

Jelikož David prošel několika významnými agenturami zaměřenými na nemovitostní transakce a také oblastí poradenství, do Flat Zone přináší svou znalost trhu. David se primárně soustředí na oblast obchodu a pro klienty hledá optimální využití a nasazení analýz trhu, reportů a prezentace projektů na Flat Zone. Pokud tedy potřebujete nejlepší data o residenčním trhu nebo podpořit propagaci vašeho projektu, obraťte se na Davida.

Václav Kalous

Václav Kalous, Data analytik

Víc dat víc ví...

Vaška do Flat Zone přivedl zájem o datovou analytiku a také o urbanismus a městské plánování. Kromě práce ve Flat Zone momentálně dokončuje magisterské studium na IES FSV UK, kde získává další zkušenosti s analýzou dat. Svůj univerzitní výzkum věnuje rozdílům mezi nabídkovými a realizovanými cenami nemovitostí, což je doposud málo prozkoumané téma, které může odhalit nové aspekty trhu s realitami.

Ve Flat Zone má na starosti zejména vyhledávání nových developerských projektů a sběr dat z jejich ceníků.

Michal Netolický

Michal Netolický

Přidaná hodnota Flat Zone je stále ještě nedoceněná

Michal pracuje v marketingu společnosti Trigema a stál u zrodu myšlenky vytvořit projekt Flat Zone, který kromě datové a informační stránky dokáže přinést velkou přidanou hodnotu také straně bežných zájemců o koupi nového bytu. Díky zkušenostem s prodejním procesem ze strany developera a také se sběrem a vyhodnocování dat o trhu je přesvědčen, že služba, kterou Flat Zone svým uživatelům poskytuje, bude ještě dlouho nedoceněná.

Ještě relativně nedávno bylo nemyslitelné, aby obyčejný zájemce o koupi nového bytu získal během několika málo okamžiků téměř kompletní přehled o nabídce v dané lokalitě. Současně s tím měl absolutní přehled o cenové úrovni a mohl srovnávat preferované nemovitosti v oblasti jeho zájmu (nehledě na přiblížení kvalitativní úrovně lokality). Na druhé straně bylo a stále ještě je pro profesionály na trhu velmi obtížné získávat relevantní informace o jeho stavu a dlouhodobém vývoji aniž by si komplikovaná data kontinuálně nezajišťoval sám.

Chcete pracovat po našem boku?

Máte-li zájem se s námi potkat a přesvědčit se, že jste přesně osoba, která k nám patří, neváhejte nás kontaktovat.

Vyplňte správně emailovou adresu!