Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

Tým Flat Zone

Vít Soural

Vít Soural, Projektový manager

Flat Zone zvyšuje transparentnost trhu...

Vítek má za sebou bakalářské studium v business managementu na Cass Business School a magisterské studium v mezinárodních nemovitostech a plánování na UCL v Londýně. V roce 2017 se spolužáky založil podnikatelskou komunitu Plexus, kterou rozšířil do Česka a má ambici ji rozšířit po celém světě.

V mládí (:D) se hodně soustředil na hudbu, vyzkoušel si YouTube, vystupoval v telce a hrál ve 2 kapelách. Do teď se hudbě věnuje jako koníček. Baví ho jazyky, jeho aktuální challenge je naučit se arabsky, ale možná to vzdá a tuto pasáž z textu vymaže.

Flat Zone vidí jako super příležitost vnést nový náhled na realitní trh, zvýšit transparentnost dat a zjednodušit uživatelům práci s nemovitostmi. Stará se o chod projektu a angažuje se v marketingu a obchodu.

Tomáš Linhart

Tomáš Linhart, Hlavní IT architekt

IT architektura je svět na pomezí byznysu a technologií...

IT architekt je podle slov Tomáše oproti klasickému architektovi člověk, který navrhuje namísto budov software nebo jiná technická řešení.

Proces u takového návrhu vypadá následovně: ověření, tvorba funkčního prototypu, realizace a uvádění do provozu. Pro udržení a rozvoj je, podle Tomáše, potřeba analýze a návrhu věnovat adekvátní pozornost, jelikož šetří čas i peníze a je potřeba na tuto fázi nahlížet jako na investici.

IT architektura je svět na pomezí byznysu a technologií s velkým prostorem pro kreativitu a inovace. Je to také jedna z věcí, které si Tomáš na své práci cení, spolu s možností předávat získané zkušenosti a znalosti.

Jiří Eckstein

Jiří Eckstein, Data analytik

Kreativita a technologie k získaní dat s praktickou hodnotou...

Jirka je datový analytik. To znamená, že většinu času tráví s daty. Jeho cílem je získat data s praktickou hodnotou (např. cena bytu, úroková sazba hypotéky apod.). Poté co data získá je na řadě očištění dat a přetváření do smysluplné podoby, z které lze něco snáz odvodit. Nejtěžším úkolem se poté stává pochopení samotných dat a jejich vnitřní souvislost. Výsledkem takové práce s daty může mít podobu jednoduchého postřehu např.: “Ceny nemovitostí rostou rychleji než minulý kvartál“.

Na své práci si Jirka cení kreativity a množství technologií, s kterými má možnost pracovat.

Kateřina Bambásková

Kateřina Bambásková, Data analytik

Hrdá absolventka Czechitas...

Kateřina je absolventkou VŠE se zkušenostmi z Velké čtyřky a z testingu. Po škole si dále rozšiřuje své IT znalosti na mnohých kurzech, například u organizace Czechitas. Na podzim 2018 úspěšně absolvovala několikaměsíční Czechitas Digitální akademii – zaměření datová analýza. Ačkoli se zatím v IT světě nepohybuje tak dlouho, je odhodlána se dále učit a uplatnit svůj potenciál.

Ve Flat Zone se stará o monitoring trhu s nemovitostmi, nalézání nových developerských projektů a jejich evidenci do databáze, a hlavně o přípravu dat pro kvartální tiskovvýstupy.

Tomáš Bartek

Tomáš Bartek, IT architekt

Slepými uličkami až k dobrému řešení...

Náplní práce IT architekta, dle slov Tomáše je budovat informační systém jako celek. Jeho cílem je, aby jednotlivé části systému byly funkční a splňovali určité business požadavky. Důležité je, aby do sebe jednotlivé části zapadali a aby byl systém co možná nejjednodušší.

IT architektura se dá popsat jako takový “hlavní plán“ který určuje možnosti dílčích částí celku. Zkrátka je to ta část, která není vidět, ale při tom se stará o všechno – shání data o nemovitostech, ukládá je, analyzuje a poskytuje dál.

Na své práci si Tomáš cení především kreativity, s kterou může systém vytvářet. Nepříjemné je pro něj poté ta část čekání, než se projde slepými uličkami k dobrému řešení.

Vojtěch Staš

Vojta Staš, Obchodní manager

Nikdy se nevzdat...

Vojta studuje na Vysoké Škole Ekonomické obor podniková ekonomika a management. Ve svých 18 letech si založil živnost, aby mohl prodávat první zboží a ve svých 19 letech založil firmu. Dnes se mimo obchodu a vyjednávání věnuje investicím do nemovitostí a krátkodobému pronájmu. Jeho životním motem je: „Nikdy to nevzdat“.

Chcete pracovat po našem boku?

Máte-li zájem se s námi potkat a přesvědčit se, že jste přesně osoba, která k nám patří, neváhejte nás kontaktovat.

Vyplňte správně emailovou adresu!