Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní analýzy

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

Flat Zone

Co je Flat Zone?

Správně položená otázka je spíše: Co bude Flat Zone? Máme vizi, že vytvoříme virtuální realitní prostor, který bude uspokojovat potřeby kompletní poptávky po všech službách spojených s bydlením, stejně tak jako na stejném místě bude koncentrovat nabídku těchto služeb.
Ve stručnosti se bude jednat o soubor nástrojů a aplikací, které vám umožní se bez problémů pohybovat po tomto realitním kruhu: Vyhledat nemovitost -> Navšítivt ji -> Zarezervovat -> Zakoupit -> Nastěhovat se -> Udržovat nemovitost -> Ocenit ji -> Prodat -> Vyhledat....
To vše za neustálého poskytování nových informací, aktuálních statistických a analytických údajů, které váš pohyb na realitním trhu udělají mnohem srozumitelnější a přehlednější.

Co konkrétně bude Flat Zone umět?

Ideální je si prohlédnout základní přehled aplikací, které jsou aktivní nebo o kterých víme, že je v nejbližší době zrealizujeme.

Je tedy Flat Zone realitní vyhledávač?

Ano, v tuto chvíli jej lze takto považovat. Nicméně již zanedlouho se k základní a nejdůležitější aplikaci vyhledávání přidají další. Kupříkladu již existuje Newsroom, tedy zpravodajský nástroj, který umožní sledovat nejdůležitější novinky z realitního trhu nebo datový blog, kde naleznete nejzákladnější analytická data.

Takže celé je to o vyhledávání?

To znovu není úplně pravdivé tvrzení, nicméně vyhledávání v největší skupině nových bytů a domů je naše největší přidaná hodnota. Žádný jiný online nástroj, pokud nám je známo, tento přístup neumožňuje.
Připravujeme takové funkce spojené s vyhledáváním, které mnoho jiných konkurentů nenabízí. Ukládání vybraných nemovitostí již můžete realizovat ve svém Uživatelském profilu, administrativu s uloženými nemovitostmi spojenou aktuálně připravujeme - popsiky, štítky atp. Zároveň vám také brzy umožníme pohlídat nejen vybranou nemovitost, například na pokles její ceny, ale také detailní filtr hledání, který odpovídá vašim prioritám. Upozorníme vás tedy například jakmile se ve vaší oblíbené oblasti vyskytne v nabídce nové 2+kk do 3,5 mil Kč. A v případě takových nabídek jde o rychlost k uskutečnění rezerevace vašeho vysněného bytu.

V čem je Flat Zone lepší než tradiční realitní servery?

Největší výhoda oproti zaběhlým realitním serverům je jeho jednoduchost a především databáze nemovitostí. Dokáže vyhledávat v největší zásobě nabízených nových bytů na trhu. Tedy prohledává všechny většinu nabízených nový bytů a domů v developerských projektech, což žádný jiný realitní server neumožňuje (aktuálně čítá databáze Flat Zone nemovitostí). Realitní servery jsou navíc závislé na inzerci samotných developerů něbo realitních kanceláří.

Sreality a další servery ale nabízejí nové byty...

Ano, to je pravda, ale tato nabídka není zcela kompletní. Jedná se o inzertní portály, za které musí jednotliví developeři platit. Pokud tak skutečně dělají pro všechny své aktivní projekty (velmi zřídka), zcela jistě neinzerují kompletně celou nabídku. Flat Zone se o to snaží.

A budu si moci na Flat Zone také vyhledat starší byt nebo nájem?

V tuto chvíli to možné není. Variantou pro budoucí vývoje je také zapojení těchto bytů do vyhledávání, nicméně máme v tuto chvíli jiné vývojové priority, takže nedokážeme určit ani časový horizont. Jsou to však tytéž byty, které naleznete na konkurenčních realitních serverech.

Vyhledávání

Co všechno nyní dokáže Flat Zone vyhledat?

Dokáže vyhledávat v databázi nových bytů a domů, které jsou právě dostupné v nabídkách developerů po celé ČR. Tuto skupinu bytů postupně navyšujeme.

Ve kterých městech Flat Zone vyhledává?

Nejvíce nemovitostí lze najít v Praze, ale také v dalších regionálních městech. V mapě pokrytí, můžete přehledně zjistit, zda vyhledáváme i ve vaší lokalitě. Resp. přesněji řečeno, jestli se i ve vaší lokalitě nabízí nové byty k prodeji.

Jak mám hledat?

To necháváme právě na vás. Hledejte přesně tak, jak byste hledali (nebo jak jste skuečně hledali) své nové bydlení. A zjistěte, jestli jsou vyhledané výsledky odpovídající vašemu očekávání. Zhodnocení tohoto srovnání nás zajímá nejvíce a jakoukoliv zpětnou vazbu oceníme na našich kontaktech.
Co je důležité: do vyhledavacího pole vepište lokalitu, kde novostavbu hledáte. Aktuálně máme vyhledávání zaměřeno na primární určení lokality.
Můžete nám klidně také napsat celý postup procesu výběru bytu, i z toho si dokážeme udělat představu, co skutečné zájemce v první fázi zajímá, která kritéria nemovitostí jsou pro ně nejzajímavější.

Výsledky

Nic mi to nenašlo!

Pravděpodobně byla kombinace vašich klíčových slov definující lokalitu příliš omezující, takže výsledkem bylo 0 nalezených nemovitostí. Další možností je, že máte v textovém řetězci nějaký nepovolený znak, který není obsažen nikde v databází informací o nemovitostech. Nebo jednoduše není v naší databázi pro vaše klíčové slovo žádný výsledek.
Doporučujeme textové pole zkontrolovat a uvést větší územní celek. V Praze je nejvhodnějším klíčovým celkem textový řetězec určující správní obvod např: "Praha 3" nebo "Praha 22". Nebo doporučujeme jednoduše klíčové slovo "Praha" a dál postupně hledat pomocí zobrazení výsledků v mapě.

Po všech kontrolách mi to stále nic nenachází

Pokud se tak skutečně stalo a domníváte se, že pro dané zadání musí existovat v databázi záznam, neváhejte nás s tímto problémem informovat na stránce kontakty

Sice mi to nachází mnoho výsledků, ale ani jeden není správný

Opět bychom vás poprosili o zaznamenání a přesný popis problému, požadovanou (očekávanou skutečnost) zaslat na našich kontaktech.

Řazení nebo změna layoutu zobrazení nefunguje

Pokud tento problém nastane, napište nám laskavě na náše kontakty popis problému a doplňte typ prohlížeče, jeho verzi a nejlépe také zařízení a platformu, na kterém web sledujete.

Filtrace nefunguje, nebo jsou s ní problémy

Filtrace výsledků je napojena na váš primární dotaz (klíčové slovo), který je vepsán ve formulářovém poli. Na tuto skutečnost je nutné stále pamatovat, takže pokud se domníváte, že vám Flat Zone poskytuje špatné výsledky, zkontrolujte laskavě, zda není nastaven speciální filtr.
Pokud i přes to nastane problém, napište nám laskavě na naše kontakty jeho popis a doplňte typ prohlížeče, jeho verzi a nejlépe také zařízení a platformu, na kterém web sledujete.

Vše proběhlo v pořádku, ale vybraná nemovitost mě nepřesměruje na web developera

I tento problém může nastat z důvodů rychle se měnícím podmínkám nabídek developerů či prodejců. Může se stát, že se nemovitost vyprodala, developer ji stáhl znabídky, nebo máme v databázi chybu.
I o tomto problému nás, prosíme, informujte našich kontaktech a uveďte popis nemovitosti, u kterého chybu pozorujete.

Proč nejsou všude obrázky a proč jsou někde jen obyčejné půdorysy?

Aktuálně se snažíme technicky i legislativně správně zajistit dostupnost všech fotografií, vizualizací a plánků spojených s danou nemovitostí. Nicméně v této verzi ještě nedokážeme zajistit maximální množství a také jejich prohlížení.

Statické stránky

Kde najdu nějaké další inormace o Flat Zone?

Právě tady... ;)
Všechny statické stránky naleznete v patičce webu a týkají se popisu našich vizí, jak by měl Flat Zone v brzké budoucnosti fungovat (O Projektu) a také, co vše co umí v tuto chvíli (Beta verze).

Aplikace

Jaké další aplikace nabízíte a kde je najdu

Aktuálně spuštěnými aplikacemi jsou Realitní newsroom a datový blog Realitní fakta, obě aplikace naleznete pod zelenou aplikační ikonou vpravo nahoře.
Realitní novinky vás pravidelně seznamují se všemi důležitými novinkami z oblasti Real Estate, Development, Stavebnictví, Finance, Architektura a další.
Realitní fakta svou blogovací strukturou poskytují základní statistické informace o realitním trhu v Praze a celé ČR.

Na počátku roku 2019 jsme spustili aplikaci Analýzy trhu, což je jakýsi e-shop s pokročilými datovými analýzami. Ty se soustředí na detailní rozbor pražských lokalit z hlediska realitního trhu a také vybavenosti či charakteristikách obyvatelstva v okolí.

Pro developery a realitní kanceláře

Máme nebo naopak nemáme zájem být zapojeni do vašho projektu

V obou případech nás můžete kontaktovat na info@flatzone.cz. V případě negativního postoje bychom byli moc vdeční za uvedení důvodu a poskytnutí zpětné vazby a obratem zajistíme, aby se vaše projekty na Flat Zone nevyhledávaly. V opačném případě se s vámi spojíme a vyřešíme především technické nastavení.

Ostatní

Zatím jsme nedostali jinak směřované dotazy, proto je na vás, jak doplníte tuto sekci!

Napište nám svůj "zvláštní" dotaz na kontaktní stránce a my se budeme snažit vám co nejdříve odpovědět. Děkujeme.

Vyplňte správně emailovou adresu!