Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Flat Zone: Komplexní zóna nemovitostního trhu

Jedinečný vyhledávač nových bytů v developerských projektech v ČR

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku novostaveb na trhu.

Flat Zone je v tomto ohledu první výjimkou. Dokáže vyhledávat v největším počtu nových bytů a domů v developerských projektech na trhu celé České republiky.

Aktuálně je Flat Zone schopný vyhledávat mezi novými byty a domy v celé ČR, geografické rozložení nemovitostí v databázi si můžete prohlédnout v mapě pokrytí.

Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale v budoucnu poskytne komplexní škálu služeb spojených s bydlením.

Další nástroje Flat Zone

Mnoho nástrojů je aktuálně ve vývoji, a proto není prozatím možné je prakticky představit. V budoucích verzích je naleznete v aplikačním menu v pravém horním rohu, kde se v tuto chvíli nachází aplikace:

Vyhledávání nových bytů a domů v developerských projektech

Aktuální verze realitního vyhledávače obsahuje nemovitostí, které jsou aktuálně nabízeny přímo developery nebo exkluzivními realitními společnostmi v developerských projektech. Zhruba 50 % koncetrace novostaveb je situováno v Praze, zbytek je rozložen napříč největšími regionálními městy (více v mapě pokrytí) Všechny evidované nemovitosti jsou bytové jednotky, nebo rodinné či řadové domy.

Vyhledávat lze prostřednictvím jednoduchého fulltextového vyhledávače dle lokality a dále zpřesňovat prostřednitvím dostupných filtrů.

Informace o realitním a stavebním trhu

Mějte přehled o všech důležitých zprávách, které byly publikovány na nejdůležitějších zpravodajských serverech zaměřujících se na realitní, stavební nebo investiční trh. V realitním newsroomu naleznete současné novinky, ale i historické zprávy, jež se významně dotýkaly výše uvedených trhů.

Díky realitnímu newsroomu máte možnost sledovat makropohled na realitní trh, ale také dílčí zprávy o záměrech konkrétních developerů, stavebních firem či jiných subjektů. Stejně tak se zde máte možnost setkat s dlouhodobými investičními záměry nebo ekonomickým vývojem komentovaným nejvýznamějšími bankovními subjekty.

Více naleznete na flatzone.cz/realitni-novinky.

Analýzy realitního trhu

V rámci beta verze je již možné odebírat rychlá statistická a analytická fakta, jež jsou zpracovávána na každodenním sběru dat o nemovitostech v naší databázi. Tyto fakta prozatím publikujeme prostřednictvím našeho instagramového a twitterového profilu. V tuto chvíli je možné pročíst jednotlivá fakta také prostřednictvím pokročilejších rychlých analýz. V detailech jednotlivých příspěvků jsou fakta v rychlosti okomentována a podložena na relevantních datech.

Nyní na těchto faktech stavíme pokročilé analýzy, ty je možné zakoupit v aplikaci Analýzy trhu.

Další informace naleznete na flatzone.cz/realitni-fakta. nebo na našem Instagramu nebo Facebooku.

Slovník pojmů

Jistě jste se setkali se situací, kdy jste byli nuceni komunikovat s realitním odborníkem a občas jste nabývali pocit, že mluví jiným světovým jazykem. Svět realit, investic a developmentu je plný odborných i neodborných výrazů, které si mnoho z nás vykládá jiným, než obvyklým nebo správným způsobem. Tyto nesrovnalosti nás vedli k postupnému budování odborného realitního slovníku, které by mohly pomoci ke vzájemnému porozumění všech účastníků na trhu.

V našem slovníku pojmů naleznete vysvětlení všech základních i méně známých výrazů, frází a zkratek, na které můžete narazit v realitním světě.

Odhad ceny nemovitostí

Díky analytickému pokrytí primárního a také sekundárního trhu nemovitostí jsme vytvořili aplikaci, která jako jedna z mála na českém trhu dokáže v reálném čase odhadnout cenu nemovitostí. V tuto chvíli je aktivní její demoverze, kterou naleznete v naší nabídce funkcí a aplikací (aplikační menu). Její výsledky jsou však již nyní více než uspokojivé, proto se nemusíte obávat a vyzkoušejte ji co nejdříve. Na základě několika základních parametrů vašeho oceňovaného bytu obdržíte okamžitě odhad její ceny. Aplikace je zdarma, jedinou podmínkou je být registrovaným uživatelem Flat Zone.

Flat Zone aplikace odhad ceny nemovitostí je připravena poskytnout vám důležité informace o hodnotě vybrané nemovitosti.

Vyplňte správně emailovou adresu!