Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

ŘEŠENÍ PRO INVESTORY
Nakupujte nemovitosti
jako v e-shopu
Online nákup nemovitostí levněji, rychleji a bez nutnosti schůzek.
Bez schůzek
a kompletně online
Představu o investici už máte, tak proč ji ještě několikrát probírat s prodejci? Prostě si k jednotce podepiště rezervační smlouvu, zaplaťte rezervační poplatek a to je vše. Smlouvu o smlouvě budoucí kupní (SSBK) a kupní smlouvu už následně v klidu dojednáte s developerem.
Výhodně
Cashback na každou nemovitost
Získejte až 30 000 Kč zpět již dva týdny po zaplacení rezervačního poplatku.
Bezpečně
14 dní na odstoupení
Po podepsání smlouvy můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Rychle
Rezervačka do 60 minut
Uzavřete smlouvu online a ušetříte hodiny svého drahoceného času.
Levněji než
u developera
Co takhle ušetřit čas a navíc ještě peníze? Ke každé online zarezervované nemovitosti vám dáme část rezervačního poplatku nazpět jako cashback. Nemovitost tak budete mít dokonce levnější než přímo od developera.
100% transparentnost
Žádní nezkušení a nedůvěryhodní makléři, kteří nic o nemovitosti nevědí. Ke každé jednotce máte všechny potřebné informace dostupné přímo na webu a aktualizované v real time. Navíc si transparentně zjistíte, co je vše zahrnuto v ceně a kolik vás zhruba bude stát vybavení nemovitosti.
Pouze ověření developeři
Všechny informace o jednotkách dostupné na webu
Krátká, srozumitelná a proklientská smlouva + dostupný vzor
Hlavní benefity
Co všechno vám umožní nákup nemovitostí přes Flat Zone?
14 dní na odstoupení
Protože se jedná o nákup online, ze zákona máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů na pár kliknutí. U fyzické rezervační smlouvy se jinak ode dne uzavření musíte řídit dle smluvních podmínek.
Cashback
Díky digitalizaci celého procesu jsme schopni fungovat za nižší náklady než standardní realitní kanceláře. Abyste z toho benefitovali i vy, část naší provize vám 14 dní po uzavření rezervační smlouvy pošleme zpátky na účet.
Rezervačka do 60 min
Místo schůzek, telefonátů a čekání na prodejce si uzavřete smlouvu kompletně online, v jakýkoliv čas a bez nutnosti s kýmkoliv mluvit. A zvládnete to za stejný čas jako jeden díl vašeho oblíbeného seriálu.
Proklientská smlouva
Rezervační smlouva je krátká, jednoduše pochopitelná a vyváženě nastavená. Smlouva je navíc pro vás shrnuta v laickém znění, abyste pro přečtení nepotřebovali právníka.
Bleskové sjednání hypotéky
Většina komerčních bank využívá naše digitální valuační systémy, sjednání hypotéky se proto na ničem nezasekne. Naše sesterská firma vám sjedná praktické podmínky a co nejlepší úrokovou sazbu.
100% transparentnost
Spolupracujeme jen s developery, které si pracně ověřujeme, abyste vy nemuseli. Všechna data vyčtete přímo z webu, ke každé jednotce si navíc i zjistíte i další náklady spojené s nemovitostí.
Prozkoumejte možnosti koupě nového bydlení
Vyplňte správně emailovou adresu!