Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Proč analýzy?

Ptáte se sami sebe, proč by vás měly analýzy zajímat?

Nezdvořile otočíme otázku proti vám a poprosíme vás, abyste si položili následující otázky:

  • Kupujete, prodáváte nebo pronajímáte nemovitost?
  • Jste odborník v realitním oboru nebo oboru příbuzném?
  • Jste profesionál, kterému reality vydělávají?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano na předešlé otázky, jsou pro vás nejdůležitější informace, ale ne všechny informace, které jsou běžně a zdarma dostupné, jsou pro vás a vaše potřeby dostatečné. Zřejmě jste se již několikrát dostali do situace, kdy bylo nezbytně nutné provádět dlouhodobé výzkumy a rešerše, které by vám pomohly potřebné informace získat.

Díky nové aplikaci Flat Zone, která je nazvaná Analýzy, už nemusíte tápat nebo ztrácet drahocenný čas.

Všechny potřebné informace, které ke svému klíčovému rozhodnutí budete potřebovat, najdete v přehledných dokumentech, které v tuto chvíli analyzují nemovitostní trh v Praze.

V mnoha případech se však díky těmto analýzám dostanete k informacím, které byste nebyli schopni dohledat v daném okamžiku a na daném místě. Mnoho dílčích analýz se totiž opírá o dlouhodobý historický a kontinuální sběr a vyhodnocování dat, ke kterým již dnes nikdo nemá přístup. Především na základě znalosti těchto historických údajů je možné odhalit chování trhu a stavět predikce budoucích scénářů.

Kam směřujeme?

Jsme si vědomi, že dosavadní forma prezentace dat a analýz má svá omezení a v některých případech nemusí být vyhovující. Proto již nyní pracujeme na tvorbě produktu, který se dokonale přizpůsobí požadavkům každého konkrétního uživatele. Brzy si proto budete moci navolit přesně ty parametry (lokalizaci a velikost mapované oblasti, obsahové i detailní parametry sledovaných dat).

Tak jako nechceme zůstat stát na místě z hlediska uživatelské přívětivosti produktu analýz, tak chceme také rozšířovat datové základny, ze kterých jsou analýzy zpracovávány. Postupně bychom rádi rozšířili nabídkové ceny o data prodejních a také finálních transakčních cen.

Potřebujete k analýzám další informace nebo máte specifičtější dotazy?

Často kladené otázky (FAQ)

Více praktických informací týkajících se obecným pojetím analýz, systémem fungování eshopu, objednávkou - nákupem - platbou a dodáním, podmínkami užití a reklamací naleznete na stránce FAQ Analýzy.

Kontakty

Chcete-li se s námi spojit, můžete tak učinit prostřednictvím kontaktů, které naleznete na stránce kontakty.

Vyplňte správně emailovou adresu!