Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Nadcházející události

Aktálně neplánujeme účast na žádném fyzickém eventu. Je ale dost pravděpodobné, že nás zastihnete na nějaké online konferenci!

Proběhlé události

Data Science Nights III

Data analysis from T to B

Od technologie (T) až po business case (B). Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky o analýze a vizualizaci dat od zástupců z několika technologických firem. Nahlédnete do střev technologie, dozvíte se o potenciálu monetizace v praxi a budete součástí diskuzního panelu, kde se budete moci ptát na jakékoliv otázky.

Jedná se o třetí a POSLEDNÍ část událostní trilogie"Data Science Nights", která svými přednáškami pokrývá celý proces od sbírání dat až po analýzu.

Událost se bude opět konat v galerii Czech Photo Centre, 100 metrů od stanice metra Nové Butovice. Doražte ve čtvrtek 20. února od 18:00! Více info a registrace zde.

Data Scinece Nights II

Data Science Nights II

Data Processing from T to B

Od technologie (T) až po business case (B). Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky o zpracovávání dat od zástupců z několika technologických firem. Nahlédnete do střev technologie, dozvíte se o potenciálu monetizace v praxi a budete součástí diskuzního panelu, kde se budete moci ptát na jakékoliv otázky.

Jedná se o druhou část událostní trilogie "Data Science Nights", která svými přednáškami pokrývá celý proces od sbírání dat až po analýzu a interpretaci. Událost se bude opět konat v galerii Czech Photo Centre, 100 metrů od stanice metra Nové Butovice.

Flat Zone vidí jako super příležitost vnést nový náhled na realitní trh, zvýšit transparentnost dat a zjednodušit uživatelům práci s nemovitostmi. Stará se o chod projektu a angažuje se v marketingu a obchodu.

Data Scinece Nights I

Data Science Nights

Web Scraping from T to B

Zajímá vás, jak zautomatizovat ruční dolování dat z internetu? Jestli se kvůli tomu naučit programovat nebo využít nějaký nástroj? A jaký zajímavý business se na tom nechá postavit?

První přednáška ze série Data Science Nights nabízí komplexní pohled na problematiku webových scraperů od samotné technologie po business využití.

Flat Zone vidí jako super příležitost vnést nový náhled na realitní trh, zvýšit transparentnost dat a zjednodušit uživatelům práci s nemovitostmi. Stará se o chod projektu a angažuje se v marketingu a obchodu.

Vyplňte správně emailovou adresu!