Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Jak na to: Vyhledávač novostaveb

flatzone.cz, 20. září 2020 (19:37) - Development - Nemovitosti - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty

Jak nejefektivněji hledat nové nemovitosti na Flat Zone? Jak si dokážete ušetřit spoustu času? To se dozvíte v tomto článku.

Skyscanner na novostavby – takto se dá ve třech slovech popsat vyhledávač novostaveb od Flat Zone. Agregujeme nabídku nové rezidenční výstavby na jedno místo a celou nabídku každý den aktualizujeme. Podobně jako Skyscanner (letenky) nebo Trivago (hotely) jsme vyvinuli uživatelské prostředí, kde si jednoduše najdete bydlení podle vašich představ a přes odkazy se dostanete ke specifickým bytům nebo domům od jednotlivých developerů nebo realitek. Pokrýváme celý český trh a takto obsáhlou nabídku novostaveb téměř nikde jinde nenajdete. Ve vyhledávači můžete využít spoustu vychytávek, které vám usnadní spoustu času př hledání.

1. Našeptávač

Díky této funkci můžete hledat s překlepy a lépe se zorientujete v lokalitách. ČR se člení na různé administrativní celky, u nás můžete hledat podle krajů, okresů, obcí, částí obcí nebo městských částí. Pokud si s přesným jménem lokality nejste jisti, našeptávač vám vždy poradí. Zvládne také cizojazyčné výrazy (např. „Praag“) nebo výrazy s překlepy (např. „brkno“).

Flat Zone Vyhledávač - Našeptávač

2. Analytický box

Analýza na jeden klik je snem všech analytiků, ale i zájemců o bydlení. Díky analytickému boxu získáte okamžitý přehled o lokalitě: Počet projektů, počet volných bytů a domů, průměrná cena nemovitosti a průměrná cena za m2. K tomu máte k dispozici interaktivní histogramy cen a cen za m2, přes které získáte podrobný přehled o počtech bytů a domů v určitých cenových relacích. V histogramu cen nemovitostí je navíc možné filtrovat, pokud kliknete na libovolný dílek grafu.

Flat Zone Vyhledávač - Analytický box - Praha

Např. při porovnání Plzně a Prahy je na první pohled vidět, že v Praze je 13x větší nabídka bytů a domů, cena za m2 je téměř 2x vyšší a nejdražší nemovitost je 7x dražší.

Flat Zone Vyhledávač - Analytický box - Plzeň

3. Drobečková navigace

U drobečkové navigace je skvělé, že rychle dostanete přehled o úrovních územního členění. Pokud je ve vámi vyhledávané lokalitě nabídka moc malá, přes jeden klik je možné území rozšířit.

Flat Zone Vyhledávač - Drobečková navigace

Tip! Pro pozorné uživatele máme navíc neveřejně přístupnou funkci, díky které se můžete proklikat přes celou ČR na pouze 5 kliků! Uvidíte také kompletní přehled o tom, v jakých lokalitách a dispozicích jsou dostupné nemovitosti a v jakých ne.

Vyzkoušejte to: https://www.flatzone.cz/sitemap

Flat Zone Vyhledávač - Uživatelská sitemapa

4. Filtry, řazení, zobrazení

Samozřejmostí v moderním vyhledávači je umožnit uživatelům co nejflexibilnější prostředí pro efektivní vyhledávání. Díky dynamickým filtrům si můžete zpřesňovat hledání na typ nemovitosti, cenu a dispozici. Každá změna ve filtru okamžitě ovlivní výsledky, nemusíte tak složitě zaklikávat 20 políček, než uvidíte jakýkoliv výsledek, jak je zvykem u standardních inzertních portálů v Česku. Výsledky si také můžete řadit podle nejlevnějšího, nejdražšího nebo řazení můžete nechat na nás podle našeho doporučení. Pokud vám nevyhovuje zobrazení, není problém! Výsledky si můžete nastavit hned na tři způsoby – dlaždicový, řádkový nebo tabulkový.

Flat Zone Vyhledávač - Tabulkové zobrazení, Řazení od nejlevnějšího

5. Hlídací pes nemovitostí a filtrů

Proč si tvořit složité Excelové tabulky, kde si budete vést přehled o vašich nejoblíbenějších bytech? Nemovitosti budou za měsíc neaktuální a práci budete moci začít úplně znovu. Mnohem jednodušší řešení je si vaše oblíbené nemovitosti uložit do Flat Zone uživatelského profilu – informace každý den aktualizujeme a o nic se nemusíte starat. Ke každé uložené nemovitosti si navíc můžete zapnout hlídacího psa, který vám hlídá změny cen a změny stavu (např. z ústní rezervace na volný). Všechny změny chodí jako notifikace do vaší emailové schránky a sami si zvolíte jak často – okamžitě, denní nebo týdenní souhrn.

Stejně jako jednotlivé nemovitosti si můžete ukládat i hlídat filtry! Pokud vás např. zajímají nemovitosti do 4 mil. Kč v Olomouci, ale nabídka vám zatím nepřipadá zajímavá, nastavíte si hlídacího psa na filtr a ve chvíli, kdy na trh přijde nový projekt, pošleme vám notifikaci, abyste se k ceníku dostali jako jedni z prvních.

Stačí si vytvořit uživatelský profil zde: https://www.flatzone.cz/#registrace

Flat Zone Vyhledávač - Hlídací pes - Uložit filtr

6. Uživatelský profil

V uživatelském profilu najdete přehled o všech vašich aktivitách na Flat Zone. Přes dashboard se dostanete na vše podstatné – uložené filtry a nemovitosti, hlídací psy nebo objednané analýzy správních obvodů Prahy 1 až 22. V sekci „Uložené“ můžete přidávat a spravovat hlídací psy na jakékoliv nemovitosti nebo filtry, aby vám už nikdy neunikla žádná důležitá událost.

Flat Zone Vyhledávač - Hlídací pes - Uživatelský profil

V sekci „Můj profil“ můžete měnit různá nastavení jako např. váš email, telefonní číslo, heslo nebo jméno. Pokud máte více emailových adres a nechcete si zakládat více účtů, není problém. V profilu můžete mít klidně více emailů, aby se vám profil nemusel duplikovat.

7. Mapa pokrytí

Zajímalo by vás, v jakých lokalitách všude sbíráme data o novostavbách? Není nic jednoduššího než zajít na naši mapu pokrytí, kde vše můžete prozkoumat. Aktuálně (3.9.2020) se nejvíce projektů staví v Praze, Brně, Olomouci a Plzni. Pokrytí máme nicméně po celé ČR i v malých regionálních městech.

Navštivte mapu pokrytí: https://www.flatzone.cz/mapa-pokryti/

Flat Zone Vyhledávač - Hlídací pes - Uživatelský profil

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!