Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

List vlastnictví (LV)

Je výpis z katastru nemovitostí, který obsahuje údaje o všech vlastnících či spoluvlastnících dané nemovitosti. LV dále obsahuje také výpis zatížení dané nemovitosti (nejčastěji to může být zástava ve prospěch banky; může to být věcné břemeno průchodu, průjezdu, či vedení sítí; může to být poznámka o exekuci, insolvenci, apod). Tuto listinu Vám vydá pouze katastrální úřad nebo Czech point (notář, pošta, apod).


Listina vlastnictví se dělí na 2 části. V první části jsou veškeré informace o vlastnících nemovitosti včetně jejich podílů a informace o nemovitosti (číslo parcely, výměra, druh pozemku apod.) ve druhé části nalezneme veškeré zatížení tzn. věcná břemena, předkupní či zástavní práva k nemovitosti.

Vyplňte správně emailovou adresu!