Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

Tržní ocenění nemovitosti

Tržní ocenění nemovitosti představuje odhad její ceny na trhu.


Na rozdíl od ceny obvyklé, která reflektuje spíše objektivní okolnosti, ovlivňuje výsledek tržního ocenění situace na konkrétním trhu, tedy stav nabídky a poptávky. Toto ocenění může provést odhadem i osoba, která není soudním znalcem, a rovněž postup ocenění není svázán zákonem jako vypracování znaleckého posudku.

Vyplňte správně emailovou adresu!