Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Ateliér

Jednotka, která se sice nabízí v bytovém domě, nemá však parametry běžného bytu.


Nevýhodou ateliéru je fakt, že bývá zatížen vyšší sazbou DPH 21 % a bývá hůře financovatelný hypotékou. K dalším hendikepům ateliéru, které proto také vymezují jeho účel, patří například to, že může být vystaven vyšší hlučnosti nebo nižší míře osvětlení a nemůže být proto také zapsán v katastru nemovitostí jako bytová jednotka. Díky vyšší sazbě DPH se nicméně koupě ateliérů stává výhodnější pro plátce DPH, kteří si mohou z celkové částky odepsat o 6 % vyšší sumu než u bytových jednotek do 120 m2, které jsou zatížené sníženou sazbou 15 %.

Související pojmy

Byt
Vyplňte správně emailovou adresu!