Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Ateliér

Jednotka, která se sice nabízí v bytovém domě, nemá však parametry běžného bytu.


Nevýhodou ateliéru je fakt, že bývá zatížen vyšší sazbou DPH 21 % a bývá hůře financovatelný hypotékou. K dalším hendikepům ateliéru, které proto také vymezují jeho účel, patří například to, že může být vystaven vyšší hlučnosti nebo nižší míře osvětlení a nemůže být proto také zapsán v katastru nemovitostí jako bytová jednotka. Díky vyšší sazbě DPH se nicméně koupě ateliérů stává výhodnější pro plátce DPH, kteří si mohou z celkové částky odepsat o 6 % vyšší sumu než u bytových jednotek do 120 m2, které jsou zatížené sníženou sazbou 15 %.

Související pojmy

Byt
Vyplňte správně emailovou adresu!