Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

Rekuperace

Technologie, která je založena na tom, že je venkovní čerstvý vzduch do interiéru přiváděn přes rekuperační výměník. Z druhé strany naopak vstupuje teplý odpadní vzduch z objektu.


Rekuperační výměník dokáže zajistit až 90procentní účinnost předání tepla. Vzduchotechnika rekuperační jednotky s pylovými filtry ze vzduchu zachytí jednotlivé hmotné částice. Předchází se tak například nadměrné vlhkosti vzduchu a výskytu plísní, roztočů a dalších patogenů.

Vyplňte správně emailovou adresu!