Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

Zápis do katastru nemovitostí

Jedná se o zaznamenání práv k nemovité věci prostřednictvím vklad, nebo záznam, či poznámky.


Vklad slouží zpravidla pro zápis vlastnického a zástavního práva a věcného břemene. Záznam slouží k zápisu práva spravovat majetek ve vlastnictví státu, krajů a měst a hospodařit s ním. Poznámkou zohledňuje další významné informace, které upravují další právní vztahy související s danou nemovitostí.

Vyplňte správně emailovou adresu!