Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#3 Průměrná cena ve 2017 vzrostla nejvíce na Moravě

1. dubna 2018 (00:00) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Průměrná cena za metr čtvereční v roce 2017 nejvíce vzrostla v Jihomoravském (16,1 %) a Jihočeském kraji (21,5 %). Pražské ceny se snížily o 1,1%.

Průměrná cena za nové bydlení je vyšší zejména tam, kde je rozvinutější realitní trh. Nepřekvapí proto ani, že v průběhu roku 2017 byla nejvyšší v kraji Jihomoravském, kde už postupně převýšila hranici 60 000 Kč/m2 a dále pak také v kraji Středočeském a Plzeňském, kde se pohybovala okolo úrovně 50 tisíc korun za m2. Díky několika novým projektů se však průměrná cena výrazně zvedla třeba také v kraji Libereckém a Jihočeském, kde se doposud rozvoji nového bydlení příliš nedařilo. Přesto i v roce 2017 platilo, že ceny za všechny regiony byly v průměru o 30 až 40 000 korun na m2 nižší, než tomu bylo v hlavním městě.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!