Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní analýzy

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#3

11. červenec 2018 (12:05) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Průměrná cena za metr čtvereční v roce 2017 nejvíce vzrostla v Jihomoravském (16,1 %) a Jihočeském kraji (21,5 %). Pražské ceny se snížily o 1,1%.

Průměrná cena za nové bydlení je vyšší zejména tam, kde je rozvinutější realitní trh. Nepřekvapí proto ani, že v průběhu roku 2017 byla nejvyšší v kraji Jihomoravském, kde už postupně převýšila hranici 60 000 Kč/m2 a dále pak také v kraji Středočeském a Plzeňském, kde se pohybovala okolo úrovně 50 tisíc korun za m2. Díky několika novým projektů se však průměrná cena výrazně zvedla třeba také v kraji Libereckém a Jihočeském, kde se doposud rozvoji nového bydlení příliš nedařilo. Přesto i v roce 2017 platilo, že ceny za všechny regiony byly v průměru o 30 až 40 000 korun na m2 nižší, než tomu bylo v hlavním městě.

Vyplňte správně emailovou adresu!