Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#334 Nejatraktivnější nabídka nových bytů v Praze ve 3Q 2020 byla na P5

1. ledna 2021 (11:11) - Statistiky - Praha - Nové byty

Na konci třetího čtvrtletí se v Praze nejvíce nových bytů nabízelo v páté městké části, nejméně pak v centru města.

V Praze 5 se na konci třetího čtvrtletí nabízelo okolo 28 procent všech bytů, které se ve sledovaném období v metropoli inzerovaly. Dohromady jich bylo necelých 1 600. Podíl Prahy 4 činil skoro 17 procent. Nabízelo se zde necelých 970 jednotek. Na Devítce to bylo přes 870 bytů, tedy přes 15 procent. Výrazněji byla ještě zastoupena Praha 8, kde se jednalo o 709 bytů. To představovalo 12,44 procent.

Pouze necelých 20 nových jednotek se však inzerovalo v Praze 1. V širším centru města, které zabírá Praha 2, to pak bylo přes 230 bytů. To znamenalo více než 4procentní podíl. Nízká nabídka byla rovněž v sedmé městské části, kde si zájemci mohli vybírat z 265 nemovitostí a v Praze 6, kde jich bylo jen o cca 20 více. Podíl Prahy 7 tak činil 4,65 a podíl Prahy 6 více než 5 procent.

Z výše uvedeného je zřejmé, že disproporce prodejů v Praze odpovídá rámcově nabídce, která se tu průběžně realizuje.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!