Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#336 EPS ČR: Spotřeba pěnového polystyrenu v ČR roste

6. ledna 2021 (16:01) - Statistiky - Stavebnictví

Spotřeba pěnového polystyrenu v Česku v prvním pololetí podle údajů Sdružení EPS ČR meziročně vzrostla o jedno procento na 32 420 tun.

Podle Sdružení EPS ČR klesne spotřeba za celý rok 2020 o jednotky procent. Za hlavní důvody považuje přísnou požární normu z roku 2016 a aktuální ekonomickou recesi.

Za rok 2019 spotřeba pěnového polystyrenu v Česku meziročně vzrostla o 1,3 procenta na 61 800 tun. To bylo jen o 300 tun méně než v rekordním roce 2015. Na celkové spotřebě polystyrenu se podílí z 85 % stavebnictví, zbytek připadá na obalový průmysl. Ve stavebnictví se polystyren kromě tepelných izolací budov používá například také pro zpevňování podloží dálnic.

Sdružení EPS ČR je národní organizace, která má 13 členů a reprezentuje tak většinu dodavatelů a zpracovatelů pěnového polystyrenu v Česku.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!