Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#338 Nejvíce secondhandů je nabízeno v Praze 4

11. ledna 2021 (11:01) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Ke konci třetího kvartálu bylo nejvíce starších bytů nabízeno v Praze 4. Jednalo se o 699 jednotek. Naopak nejméně jich bylo v Praze 7, pouze 154 bytů.

Ke konci letošního třetího kvartálu bylo v Praze 4 v nabídkách 699 jednotek. V Praze 5 se inzerovalo 673 a v Praze 10 pak 514 jednotek. Praha 9 měla 483 a Praha 8 jen 328 starších nemovitostí. Nejméně na výběr – jen 154 – pak bylo těchto bytů v Praze 7. Tato městská část patří dlouhodobě k těm, kde je jedna z nejobtížnějších možností, jak si najít byt ve starší zástavbě. Relativně málo secondhandů se nabízelo rovněž v centru města. V Praze 2 se jednalo o 283 a v Praze 1 o 304 bytů.

Ve druhém kvartále byla nejvyšší nabídka v Praze 5. Na jeho konci to bylo 814 starších bytů. V Praze 4 to bylo 769 jednotek. Silnou pozici si držela rovněž Praha 9 a Praha 10, kde se nabízelo 602, resp. 584 bytů. Na druhé straně v Praze 7 to bylo jen 169, v Praze 2 pak 312 a v Praze 1 pouze 330 bytů.

V dalším období lze předpokládat, že nabídka secondhandů zůstane nízká. Hlavním důvodem je vysoká poptávka po bydlení v Praze. V případě, že si zájemce nevybere z bytů nových, zvažuje mimo jiné i možnost zakoupení staršího bytu, který následně třeba i zrekonstruuje.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!