Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#340 Dvoupokojové a třípokojové byty vládnou nabídce starších bytů v Praze

15. ledna 2021 (15:01) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Nejvíce starších bytů se v Praze nabízí těch dvou a třípokojových. Na konci třetího čtvrtletí jich bylo dohromady okolo 70 %.

Starších bytů s dispozicemi 3+kk se na konci třetího kvartálu nabízelo 35,96 procenta. Dvoupokojových bylo 34,05 procenta. O hodně méně se inzerovaly ostatní typy bytů. Jednopokojových bylo 13,82 a čtyřpokojových a větších 16,16 procenta.

V absolutním počtu bylo dvoupokojových bytů v nabídkách hned 1 645. Třípokojových bylo ke konci září 1 604. Jednopokojových bylo 665 a čtyřpokojových a větších pak necelých 750.

Pro srovnání, jaká byla situace ve stejném období před rokem: tehdy se dvou a třípokojových nabízelo téměř 71,5 procenta. To představovalo celkově hned 5 350 bytů. K tomu je však třeba dodat, že v uvedeném období bylo v nabídkách dohromady 7 493 secondhandových jednotek. Podíl jednopokojových činil 16,6 procenta, tedy přesně 1 242 bytů. U čtyřpokojových a větších to bylo 12 procent, což představovalo 900 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!