Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#342 Expat Insider survey: Praha v žebříčku na 23. místě

20. ledna 2021 (08:01) - Statistiky - Praha

V průzkumu Expat Insider survey by InterNations mezi městy, která jsou pro živobytí cizinců nejpřívětivější, byla Praha na 23. místě.

Rozsáhlého průzkumu Expat Insider survey by InterNations se účastnilo více než patnáct tisíc v zahraničí žijících lidí z různých koutů světa. Žebříček zohlednil různé statistiky, například kvalitu života, náklady na živobytí, ceny bydlení, přívětivost dalších obyvatel nebo možnost sladění pracovního života a soukromí. Celkově se v pořadí objevilo 66 měst.

V některých podkategoriích si přitom Praha vedla dobře. Cizinci si velmi chválí veřejnou dopravu, pozitivně ji vidí 97 procent dotázaných. Dvanáctá pak Praha skončila v kategorii věnované životním nákladům. Horší je to pak ale s dostupností a cenami bydlení, město se v této podkategorii umístilo zhruba v polovině žebříčku.

V celkovém pořadí si dobře vedla španělská města Valencie a Alicante, které následoval Lisabon, Panama City, Singapur a Kuala Lumpur. Opačný konec žebříčku pak obsadila Salmiya v Kuvajtu, Nairobi, Johannesburk, Soul, Santiago de Chile a Hong Kongu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!