Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#343 Průměrný nájem v Praze o 60 % vyšší než v regionech

22. ledna 2021 (10:01) - Statistiky - Regiony - Praha - Nájmy

Průměrný nájem na m2 byl ve třetím čtvrtletí v Praze ve výši 322 a mimo město v průměru 202 korun.

V hlavním městě dosáhla ve třetím kvartálu průměrná cena za nájemní bydlení na 322 korun na m2. Z mimopražských oblastí byl nájem jednoznačně nejdražší v Jihomoravském kraji, kde to bylo 262 korun na m2. Do tohoto kraje je však zahrnuto rovněž Brno. Ve Středočeském kraji se cena v průměru pohybovala na 233 korunách za m2. Na Zlínsku to bylo 205 a na Olomoucku a Pardubicku shodně 203 korun na m2.

Na druhé straně nejlevnější nájemní bydlení na m2 se dá najít na Ústecku a v Moravskoslezském kraji, kde bylo ve sledovaném období v průměru pouze na ceně 160, resp. 165 korun na m2. Na Karlovarsku to bylo 171 a na Vysočině 186 korun na m2. Liberecko pak hlásilo 193, Plzeňsko 198 a Královehradecko 199 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!