Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#344 Nejdražší secondhandové byty se nabízejí v Praze 1 mimo metropoli v Brně

25. ledna 2021 (12:01) - Statistiky - Regiony - Praha - Secondhandy

Nejdražší secondhandové byty jsou v Praze 1. Jejich cena se v průměru ve třetím kvartálu vyšplhala na skoro 164 000 korun na m2. Mimo metropoli je to Jihomoravský kraj s cenou 60 693 korun na m2.

Zatímco v Praze 1 se jednotková cena za starší byt dostala ve třetím kvartálu na 163 894, v Praze 2 to bylo 131 058 a v Praze 3 potom 107 030 korun na m2. Nejlevnější se daly v rámci metropole pořídit v Praze 9, kde se nabízely za 88 635 korun na m2. V průměru stál v Praze ve třetím čtvrtletí byt 104 864 korun na m2.

Na jižní Moravě zvedá průměrnou cenu s největší pravděpodobností Brno. Kvůli tomu zde byla ve sledovaném období tato cena v průměru ve výši 60 693 korun na m2. Ve Středočeském kraji to bylo 54 752 a v Královehradeckém kraji 47 710 korun na m2.

Na Ústecku byly secondhandové byty tradičně nejlevnější. Jejich průměrná cena na m2 byla totiž pouze ve výši 20 250 korun na m2. V Moravskoslezském kraji to bylo 27 728 a na Olomoucku 36 480 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!