Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#347 CEEC: Nejatraktivnější parcely jsou v očích develeperů ty poblíž dopravních cest

31. ledna 2021 (11:01) - Statistiky - Stavebnictví - Developeři

Nejvíce atraktivní jsou pro developery parcely v blízkosti metra, nádraží nebo jiné dopravní cesty v rámci města, tvrdí studie CEEC Research.

Pro developery jsou nejatraktivnější parcely pro rezidenční výstavbu v blízkosti metra, nádraží nebo jiné dopravní cesty v rámci města. Podle ankety analytické společnosti CEEC Research mezi developery dostaly tyto plochy 9 z celkových 10 maximálně možných bodů.

Na druhém místě developeři ohodnotili parcely v centru města. Tomu odpovídá 8 z celkových 10 možných bodů. 7,2 bodu pak dostaly velké pozemky v přilehlých městských částech. 5,3 bodu pak patřilo pozemkům v dojezdové vzdálenosti do měst. Jedním z důvodů, proč nemusí být jejich atraktivita tak vysoká, může být jednak chybějící infrastruktura, ale i relativně špatná občanská vybavenost.

V případě rezidenčních projektů často platí, že čím jsou dál od okolní zástavby či přímo centra měst, tím jsou ceny místních bytů často i nižší.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!