Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#350 Průměrná jednotková cena prodaných nových bytů mírně poklesla

5. února 2021 (17:02) - Statistiky - Praha - Nové byty

Průměrná cena prodaného bytu byla podle dat společností Trigema, Skanska Reality a Central Group ve 4. čtvrtletí ve výši 107 876 korun na m2.

Průměrná cena za prodaný nový byt dosáhla v metropoli v posledním čtvrtletí minulého roku na 107 877 korun za m2, což je o 2 procenta méně než v předchozím čtvrtletí. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku se ale jedná o nárůst o 2,2 procenta.

Tempo růstu cen nových bytů ale v poslední době zpomaluje. Ještě před dvěma lety byl meziroční růst okolo 19 procent a v roce 2019 to bylo okolo čtyř procent. Podle mnohých expertů bude tento trend pokračovat i nadále. Očekává se proto spíše stagnace těchto cen.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!