Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#352 Trikaya: V Brně se vloni prodalo 951 nových bytů

10. února 2021 (10:02) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Loni se v Brně prodalo celkem 951 bytových novostaveb, což představuje meziroční vzestup o 16 procent, zjistila společnost Trikaya.

Celkem 4,4 miliardy korun loni utratili lidé za nové bydlení v moravské metropoli, což je o celou třetinu více než v roce 2019. Zájemci si přitom za metr čtvereční museli připlatit o téměř 10 % více než rok předtím, v průměru šlo o 81 300 korun.

Podle zástupců společnosti Trikaya poptávka po nemovitostech v době pandemie prakticky vůbec neklesla a touha lidí nakupovat zůstává velmi silná. Lidé podle nich prý chtějí vyřešit svou bytovou situaci ještě v době prosperity a dostupných hypoték s velmi nízkými úrokovými sazbami. Zájem se promítl rovněž do růstu cen těchto bytů. Jejich průměrná cena se vyšplhala na 96 400 korun za metr. Ještě více je to třeba u garsoniér, u nichž to bylo více než 100 000 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!