Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#356 HB Index: Tržní ceny pozemků zdražily o 13,3 p.b.

19. února 2021 (19:02) - Statistiky - Regiony - Praha - Finance

Tržní ceny pozemků ve 4. kvartálu meziročně vzrostly o 13,3 procentního bodu, jak vyplývá z HB Indexu Hypoteční banky.

Ceny bytů podle HB Indexu Hypoteční banky meziročně stouply na 170,9 bodu indexu. Meziročně se růst cen bytů vyšplhal na 12,9 procent, což znamená druhé nejrychlejší tempo ze všech sledovaných skupin. U rodinných domů ceny vzrostly na 154,3 bodu. Jejich cena tak stoupla o 2,8 procentního bodu. Toto navýšení bylo ale nejmenší ze všech sledovaných skupin. Cena pozemků pak vzrostla na 185,2 bodu. To představuje meziroční zdražení o 3,2 procentního bodu. Meziročně si tak tento ukazatel připsal 13,3 procentního bodu.

Základní hodnotu indexu 100 bodů představují ceny nemovitostí k 1. lednu 2010. Podle zástupců Hypoteční banky poptávku podporoval jak zájem o bydlení, tak zvýšený zájem domácích investorů. A to včetně poptávky po rekreačních objektech a horských apartmánech.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!