Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#361 ČSÚ: Meziroční pokles zahájených bytů v prosinci 2020 klesl o 23 %

3. března 2021 (15:00) - Statistiky - Stavebnictví - Nové byty

Počet zahájených bytů v prosinci 2020 podle dat Českého statistického úřadu meziročně klesl o 23 procenta a dosáhl v prosinci hodnoty 2 728 bytů.

Zatímco v rodinných domech došlo v prosinci podle Českého statistického úřadu k poklesu počtu zahájených bytů o 21,3 %, v bytových domech byl zaznamenán pokles o 43,1 %.

Počet dokončených bytů v prosinci 2020 meziročně rostl o 5,4% a činil 4 475 bytů. U rodinných domů došlo k poklesu o 4,3 %, v bytových domech počet dokončených bytů rostl o 25,6 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!