Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#366 Největší nabídka starších bytů k prodeji byla na konci loňska v Praze 4 a Praze 5

15. března 2021 (17:00) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Nejvíce starších bytů, které se nabízely ke konci loňska v hlavním městě k prodeji, bylo z Prahy 4 a Prahy 5. Šlo celkově o 1 349 bytů.

Nejvíce starších bytů, které se na konci minulého roku inzerovaly, bylo z Prahy 4. Jednalo se o 709 jednotek. V Praze 5 to bylo 640 a Praze 10 dohromady 488 bytů. V samém centru města, tedy Praze 1, to bylo 349 a v Praze 2 pak 344 bytů. Více než 300 jednotek bylo ještě v Praze 8 – celkově 324 bytů. Nejméně se nabízelo v sedmé městské části, a to pouze 154 jednotek. V Praze 6 to bylo 262 bytů.

Více starších bytů, které se inzerovaly, bylo v mezikvartálním srovnání z Prahy 2. Zde došlo k rozšíření jejich počtu o 21,9 procenta. V Praze 1 to bylo 15,15 procenta. Největší úbytek, a to hned 8,6 procenta, byl zaznamenán v Praze 3. V Praze 9 to byl pokles o 6,76 a v Praze 10 o 4,77 procenta.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!