Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#370 Nejvíce se na konci minulého roku v metropoli nabízely k nájmu dvoupokojové byty

24. března 2021 (18:00) - Statistiky - Praha - Nájmy

Nejvíce nájemních bytů bylo na konci minulého roku v Praze dvoupokojových. Podle dat Trigemy a Flat Zone jich bylo okolo 40 %.

V nabídkách stále v metropoli převládají dvoupokojové byty. Ke konci loňského prosince jich bylo více než 40 %. Jednopokojových bylo necelých 26 %. Podíl třípokojových byl jen o málo menší, inzerovalo se jich totiž 23,3 %. Necelých 7,9 % bytů bylo čtyřpokojových a 2,4 % ještě větších.

Pro srovnání: ve stejném období před rokem byl podíl dvoupokojových bytů ještě o trochu vyšší. Na trhu se jich nabízelo 43,6 %. Třípokojových bylo 24,4 a jednopokojových 21,6 %. Na čtyřpokojové a větší pak tehdy připadl obdobný podíl. U čtyřpokojových to bylo 7,8 a větších 2,4 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!