Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#371 Průměrná velikost nájemních bytů v loňském roce meziročně klesla o 2,3 metry čtvereční

26. března 2021 (17:00) - Statistiky - Nájmy

Průměrná výměra nabízeného nájemního bytu byla na konci loňského roku 68,6 m2. Rok předtím to bylo přitom ještě 70,90 m2.

Velikost bytů, které se nabízí k pronájmu, se meziročně snížila, jak ukázala data Trigemy a Flat Zone. Meziroční rozdíl činil 2,3 m2.

Největší meziroční rozdíl byl u největších bytů. Zatímco na konci loňska se jejich výměra pohybovala v průměru na necelých 190 m2, rok předtím to bylo ještě 197 m2. U čtyřpokojových byl tento rozdíl pouze více než 3 m2. Loni to bylo přes 130 a předloni necelých 134 m2. Velikost třípokojových byla v obou obdobích obdobná – pohybovala se mírně nad 92 m2. U dvoupokojových byla loni 57,3 a rok předtím 58,7 m2. Jednopokojové byly minulý prosinec v průměrné velikosti 34,55 a rok předtím 36,3 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!