Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#372 IPSOS: Vhodné podmínky pro home office nemá třetina zaměstnaných

29. března 2021 (17:00) - Statistiky

Třetina zaměstnaných nemá u nás k práci z domova vhodné podmínky, jak ukázal průzkum, který pro společnost Skanska Reality provedla agentura Ipsos.

S tím, jak zaměstnavatel vyřešil bezpečnost práce v období hlavní vlny epidemie, bylo spokojeno 58 % účastníků šetření agentury Ipsos. Chodit do práce méně než dříve i po ukončení nouzového stavu plánuje 40 % respondentů, a to i přesto, že samostatnou pracovnu s pracovním stolem má pouze 22,6 % z nich. Samostatnou pracovnu má 29 % mužů, žen bylo ale pouze 17 %. 16 % účastníků studie pracuje u jídelního stolu.

Práce z domova vyhovuje především mladým lidem. Zatímco ve věkových skupinách od 18 do 35 let je s ní spokojeno téměř 44 % respondentů, u lidí nad 54 let to bylo jen necelých 27 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!