Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#376 IPSOS: Nejvíce si práci z domu užívají obyvatelé Libereckého kraje

7. dubna 2021 (17:00) - Statistiky - Regiony - Praha

Popularita práce z domova se liší i podle krajů, zjistila analýza společnosti Skanska Reality, kterou pro ni zpracovala agentura Ipsos.

Nejvíce si home office užívají obyvatelé Libereckého kraje, a to hned ve 46,2 % případů. V případě Pražanů je to ve 43,7 %. Nejméně naopak vyhovuje lidem ve Zlínském kraji, kde je s ním spokojena pouhá pětina respondentů.

Práci z domova plánují do budoucnosti využívat především muži, a to hned ve 48 % případů. U žen má stejné plány jen necelé třetina respondentek. Home office se více rozšířil loni v březnu, kdy došlo v důsledku pandemie koronaviru k omezení práce přímo z kanceláří a dalších pracovišť.

Méně často nebo vůbec chce po ukončení nouzového stavu z domova pracovat čtvrtina lidí. Zpátky na pracoviště se těší především respondenti z věkových skupin od 45 let, kde takto odpověděla téměř třetina z nich. Naopak u mladých do 26 let to bylo jen 17 % dotazovaných, uvádí Ipsos.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!