Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#379 ČSÚ: Pozemní stavitelství zaznamenalo v lednu meziroční pokles o 6,5 %

14. dubna 2021 (17:00) - Statistiky - Stavebnictví

Stavební produkce v lednu reálně meziročně klesla o 5,2 %, zjistil Český statistický úřad. Pokles pozemního stavitelství byl 6,5 %.

Meziměsíčně byla sice stavební produkce v lednu vyšší o 4,2 %, samotná produkce v pozemním stavitelství, tedy včetně bytové výstavby, se ve srovnání se stejným měsícem minulého roku snížila o 6,5 %. Počet zahájených bytů v lednu 2021 meziročně klesl o 11,3 % a dosáhl hodnoty 2 629 bytů. V rodinných domech došlo k poklesu počtu bytů o 29,8 %. V bytových domech byl zaznamenán růst počtu zahájených bytů o 36,5 %.

Počet dokončených bytů v lednu 2021 meziročně rostl o 11,5 % a činil 3 027 bytů. V rodinných domech došlo k růstu o 3,9 a v bytových domech počet dokončených bytů rostl o 39,6 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!