Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#394 Největší nabídka nových bytů v 1Q byla v Praze 4 a 5

19. května 2021 (15:00) - Praha - Nové byty

Nejvíce rezidenčních nemovitostí bylo během prvního čtvrtletí v metropoli v nabídkách v Praze 5 a Praze 4, zjistila analýza Trigemy a Flat Zone.

V páté a čtvrté městské části se na konci března nabízelo 1 722 bytů, tedy přibližně 40 % všech nabízených bytů. V desáté městské části to bylo necelých 600 jednotek, což představuje podíl 13,8 %. Na Prahu 8 pak připadl podíl 12,1 %, tedy více než 500 bytů. Oproti předešlým rokům se však výrazně propadl podíl Prahy 9, který dříve činil okolo 20 %. Letos je to ale již jen necelých 11 %.

Samotné centrum města – Praha 1 – tvořilo druhý protipól. V nabídkách tu bylo jen 28 bytů. Tradičně nízká nabídka byla s necelými 170 jednotkami rovněž v sedmé městské části. Její podíl tak dosáhl pouze na 4 %. Pod úrovní 200 bytů byla ještě i Praha 2. Pouze okolo 250 bytů pak bylo ze třetí městské části.

Z pohledu nabídky v rámci jednotlivých oblastí města nedošlo kromě Prahy 9 k zásadním změnám. Nejvíce bytů se stále nabízí především ve vybraných okrajových oblastech metropole. Síla Prahy 5 totiž spočívá mimo jiné i v tom, že jsou sem zahrnuty projekty ze třinácté městské části, kde je hned několik aktivních projektů. Na druhé straně střed města je na nabídku nemovitostí spíše skoupý.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!