Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#396 Nabídka nových bytů v regionech klesla meziročně téměř o 2 000 jednotek

1. června 2021 (11:15) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Nových bytů se mimo Prahu nabízelo na konci prvního čtvrtletí dohromady hned 5 183, zjistila analýza Trigemy a realitního agregátoru Flat Zone.

Na konci minulého roku bylo v regionech ještě v nabídkách 6 215 bytů. O tři měsíce později to bylo více než tisícovku méně. O tom, že se jedná o klesající trend svědčí fakt, že na konci třetího čtvrtletí jich bylo 6 732 a v polovině loňska 6 871. Na konci roku 2019 to bylo dokonce necelých 7 500 jednotek.

O tom, že je tento vývoj proměnlivý, však svědčí fakt, že v předchozím období jich bylo i méně než 5 000. Například na konci třetího kvartálu roku 2017 to bylo 4 670 a na konci prvního jen 4 500 bytů. Další vývoj bude závislý nejen na tom, kolik nových regionálních projektů se podaří uvést na trh, ale také na tom, jaká bude poptávka po novém bydlení mimo hlavní město. Objem nabízených bytů se proto může také zvýšit.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!