Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#397 Nejvíce bytů se za první čtvrtletí nabízelo v Jihomoravském a Středočeském kraji

2. června 2021 (13:40) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Nejvíce nových bytů, celkově 1 142, se na konci prvního čtvrtletí nabízelo v Jihomoravském kraji, kam je zahrnuto rovněž Brno.

Více než tisícovka nových bytů se na konci prvního kvartálu nabízela na jižní Moravě a v okolí Prahy. V Jihomoravském kraji to bylo 1 142 a ve Středočeském 1 008 jednotek. O více než polovinu méně to bylo v Jihočeském kraji. Celkově se zde jednalo o 459 jednotek, zjistila analýza Trigemy a realitního agregátoru Flat Zone.

V ostatních oblastech republiky to bylo ještě méně. V Královehradeckém i Zlínském kraji studie evidovala po 283 a Moravskoslezském 326 jednotek. Na Plzeňsku a Vysočině to bylo shodně 296 a na Olomoucku 291 bytů. Na Karlovarsku to bylo 249 a Liberecku 243 jednotek.

V důsledku faktu, že bylo celkově v regionech méně bytů v nabídkách, dotklo se toto snížení většiny sledovaných oblastí. Zdaleka nejnižší nabídka se přesto neměnila. Byla opět na Ústecku, kde se tentokrát inzerovalo 97 nových bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!