Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#403 Nejvíce inzerovaných bytů k dlouhodobému pronájmu v metropoli bylo dvou a jednopokojových

16. června 2021 (18:00) - Statistiky - Praha - Nájmy

Nejvíce pražských bytů pro dlouhodobý pronájem bylo podle šetření Trigemy a Flat Zone v prvním čtvrtletí dvoupokojových a jednopokojových.

Ke konci března se v hlavním městě nabízelo 6 524 dvoupokojových bytů. To bylo 42,4 %. Jednopokojových bylo 4 359, tedy 28,3 %, a třípokojových 3 210. Jejich podíl činil 20,8 %. Čtyřpokojových se inzerovalo necelých 960 (6,22 %) a větších téměř 300 (1,9 %), dokládají data Trigemy a Flat Zone. Potvrdilo se tak, že dvoupokojové byty představují dlouhodobě nejvíce nabízenější segment nájemního bydlení.

Před rokem ve stejném období dosahoval podíl dvoupokojových bytů na celkové nabídce téměř shodného čísla. Jednalo se o 42,6 %. U jednopokojových to bylo 24,7, tedy téměř o 4 % méně než nyní a třípokojových 23,7 %, což bylo naopak o 3 % více.

Průměrná výměra pronajímaného bytu byla v prvním čtvrtletí tohoto roku 64,4 m2. Před rokem to bylo 67,7 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!