Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#404 ČSÚ: Stavební produkce v březnu byla meziměsíčně vyšší o 3,1 %, meziročně klesla o 3,1 %

18. června 2021 (18:00) - Statistiky - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavební produkce v prvním čtvrtletí meziročně klesla o 6,1 %, produkce pozemního stavitelství se meziročně snížila o 8,5 %, uvedl Český statistický úřad.

Počet zahájených bytů se v prvním kvartálu meziročně snížil o 7,5 % na 8 451 jednotek. V rodinných domech klesl o 13,6 %, v bytových domech o 2,5 %. Počet dokončených bytů vzrostl o 12,6 % a činil 9 047 bytů. V rodinných domech rostl o 15,8 %, u bytových domů byl růst o 1,8 %.

Stavební produkce v březnu byla reálně meziměsíčně vyšší o 3,1 %. Meziročně v tomto měsíci klesla o 3,1 %. Produkce v pozemním stavitelství, kam patří i výstavba bytů, se ve srovnání se stejným měsícem minulého roku snížila o 5,7 %.

Počet zahájených bytů pak v březnu meziročně klesl o 2,1 % a dosáhl hodnoty 2 881. V rodinných domech došlo k růstu o 21,9 %, v bytových domech byl pokles o 31,8 %. Počet dokončených bytů vzrostl o 51,9 % a činil 3 450 bytů. V rodinných domech došlo k růstu o 45,1 %, v bytových domech o 51,0 %, zjistil Český statistický úřad.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!