Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#416 Největší inzerované starší byty byly v 1. čtvrtletí v Praze 1 a 7, nejmenší naopak v Praze 9 a 10

16. července 2021 (17:00) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Průměrná výměra secondhandového bytu v Praze činila ke konci prvního čtvrtletí 75,8 m2, zjistil výzkum Trigemy a realitního agregátoru Flat Zone.

Starší byt inzerovaný v prvním čtvrtletí k prodeji měl výměru 75,8 m2. Největší byty se v průměru inzerovaly v Praze 1. Jejich velikost byla 96,7 m2. V Praze 7 to bylo 94,2 m2. V té souvislosti je však třeba dodat, že počet těchto bytů nebyl nijak závratný – dohromady se jednalo jen o necelých 450 z celkových 3 564 jednotek.

Na průměrnou výměru měly o hodně větší dopad byty, které se nabízely v Praze 5. A zde už jejich průměrná výměra byla 78,3 m2. Tedy o hodně blížeji údaji, které bylo v tomto kvartálu charakteristické v průměru pro celé město. V Praze 4, kde se nabízelo 536 jednotek, byla výměra dokonce menší, než byl celoměstský průměr. Dosáhla pouze na 69,4 m2. Nejmenší byty byly v Praze 9 a 10. Jejich velikost byla 65,2 a 65,3 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!