Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#424 V Praze se prodej nových bytů s cenou vyšší než 120 tis. Kč/m2 zvýšil oproti 1Q téměř 2,5×

30. srpna 2021 (17:00) - Praha - Nové byty

V Praze bylo ve 2Q prodáno pouze 12 % nových bytů s cenou nižší než 100 000 Kč s DPH/m2.

Ve druhém letošním čtvrtletí se prodalo jen zhruba 12 % bytů, které měly svou jednotkovou cenu menší než 100 000 Kč/m2. Prodej nejdražších bytů s cenou vyšší než 120 000 Kč/m2 za poslední kvartál narostl téměř 2,5× a jeho podíl na tržní poptávce se pohybuje okolo 70 %.

Při pohledu na aktuálně uváděné projekty na trh a na jejich cenovou úroveň lze očekávat, že tento trend zůstane stejný a prodávat se budou téměř výhradně byty v nejvyšších cenových patrech. Stále však platí, že ceny prodaných bytů jsou na nižší úrovni než ceny nabídkové.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!