Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#427 V regionech pokračuje poptávka po nových bytech, meziroční nárust je o 70 % vyšší

6. září 2021 (18:00) - Regiony - Nové byty

V regionech se v prvním pololetí 2021 prodalo o 70 % více nových bytů než v loni.

Také v regionech pokračuje vysoká poptávka po nových bytech. Tempo sice pokleslo o čtvrtinu, ale v pohledu celkových prodejů za 1. pololetí je poptávka o 70 % vyšší než vloni.

Rostoucí prodeje na jedné straně a klesající zásoba na straně druhé jsou typickými atributy nejen pro Prahu, ale i pro trh v regionech. Oproti předchozímu kvartálu se sice prodeje za všechny regiony snížily, to je ovšem způsobeno extrémně vysokou srovnávací základnou 1. čtvrtletí roku 2021 (-27 %). Z hlediska meziročního srovnání byly prodeje ovšem o 45 % vyšší než ve stejném období předchozího roku.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!