Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#428 Regionální nabídka nových bytů mezikvartálně klesla o 7 % na 4 812 bytů

8. září 2021 (18:00) - Regiony - Nové byty

Regionální nabídka nových bytů se meziročně snížila o 30 %.

Regionální nabídka mezikvartálně klesla o 7 %, meziročně dokonce o 30 %. Význam jednotlivých krajů nedoznal větších změn a k nejsilnějším regionům stále patří zejména Středočeský a Jihomoravský kraj.

Jediným místem v rámci regionů, kde zůstala nabídka novostaveb nad úrovní 1 000 bytů, je pouze Středočeský kraj. Většina ostatních regionů se svou nabídkou k sobě přibližuje a kromě Ústeckého kraje se pohybje v rozmezí 200—450 dostupných nových bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!